K

Kaş Tatili ve Kaş Otel Tavsiyesi

Kaş Tatili ve Kaş Otel Tavsiyesi

Turizm merkezimiz Antalya’nın en batıdaki ilçesi Kaş huzurlu ve sakin bir tatil arayanların sıklıkla tercih ettiği bir yer. Kaş akdeniz mavisi ile yeşil doğanın buluştuğu ayrıca zengin tarihi ile de gezilmesi gereken bir kent. Ayrıca kent merkezinde bulunan küçük butikler, hediyelik eşya dükkanları ve antikacılar görülmeye değer. 

Tarihi anlamda Kaş Likya medeniyetinin şehirlerinden biri ve çokça antik kent kalıntısı, anıt mezarlar bu kentte bulunuyor. Bu yüzden kültür turizminin de bilinen noktalarından biridir. 

Kaş’a ulaşım oldukça kolay Antalya merkezden sıklıkla hareket eden otobüs ve minibüslerle gelebilirsiniz. Ayrıca kaş içinde ulaşımda kolay. Gezilecek yerler birbirine yakın konumlarda ve yürüme mesafesinde.

Kaş tatilinde konaklamak için benim önerim butik oteller. Bunun nedeni daha huzurlu bir ortam ve sıcak atmosfere sahip olmaları. Ailenizle bir butik otelde daha rahat hissedebilirsiniz. Ayrıca fiyatları da daha makul seviyede. Fikir edinmeniz için benim daha önce konaklamış olduğum otelin linkini bırakıyorum.

https://www.likyayolupalas.com/