F

FAALİYETLER

FAALİYETLER

Yöresel Özellikler ve Klas Bir Otel Konforunun...


Likya Yolu Palas‘ın misafir odalarında yüksek kalite standartlarına dikkat edilmiş ve tamamı taş olan yapının iç mekanında da mobilya ve ahşap kısımları antika eşyalar ile donatılmıştır. Odalarda kullanımınıza sunulan tüm tekstil ürünlerinde % 100 doğal materyaller kullanılmıştır.


Odalarda geleneksel tarz hakim olmakla beraber; güncel konforla da birleştirilerek tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüştür.


Her oda kendine özel kemerli teras-balkon ile dışarı açılmaktadır. Bu mekanlarda yer alan rahat şezlonglarınızda dinlenirken, harika havuz başı size eşlik edecektir.


Likya Yolu Palas otelde beş oda mevcuttur.Bir oda iki adet tek kişilik yatak ile hizmet verilmektedir. Taş yapıda yer alan 4 adet odada ise ultra geniş çift kişilik yataklar yer almaktadır.


...eşsiz bir karışım

Uzun ,uzun ve tembel , tembel güneşlenin...


Eğer sizin için "tatil" güneşlenmek, manzara seyretmek ve sakin bir ortamda dinlenmek ise; Likya Yolu Palas Otel sizin için odaların önünde büyük bir havuz hazırlayarak sükuneti sağladı.


Genel Kullanıma açık iç mekanlar ise sizlerin diğer misafirler ile sohbet etmeniz veya köşenize çekilip kitap okumanız için ev sıcaklığında dekore edilmiştir.


Çevrenin arkeolojik veya tabii zenginliklerini keşfetmek isteyenler için Likya Yolu Palas Otel, ister şoförlü veya şoförsüz araba, ister geleneksel bir gulet ile deniz gezisi ayarlama kolaylıkları sunuyor.


Tercihiniz yürümek ise Likya Yolu Palas eşiğinde mutluluğu bulacaksınız, çünkü otelimiz "Likya Yolu" nun geçtiği Kapaklı köyünde yer almaktadır.


...veya tabiatın size sunduğu faaliyetlerden faydalanın